Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Szukasz pomocy ?
Zadzwoń: 790-63-93-93
Adopcja
„OTO PRZYKŁAD PIĘKNEJ PRZYJAŹNI, GDY WRACASZ DO DOMU I WIESZ, ŻE PO DRUGIEJ STRONIE DRZWI KTOŚ CZEKA.”
Clark Gable
Pensjonat
Pensjonat dla zwierząt „ARKA” jest przystosowany zarówno do zapewnienia opieki dla psów i kotów jak i chomików, świnek morskich, królików, fretek, szczurków, myszek, ptaków, czy rybek.

REZERWACJA: 790 63 93 93

Kwarantanna
Galeria zwiera zdjęcia psów i kotów powyżej 6 miesiąca życia przyjętych do Ośrodka, przebywającyh na kwarantannie. W tym czasie, w przypadku zwierząt "odłowionych" z ulicy czekamy na to, że być może zgłosi się po nie ich właściciel.
Transport
Chcesz zawieźć swojego pupila do lekarza weterynarii, fryzjera, rodziny, czy ulubionego parku? - My zrobimy to z Tobą lub za Ciebie.

TAXI DLA ZWIERZĄT
790 63 93 93

Adopcja

"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego - zasługuje w ogóle na miano domu?"

Mark Twain

REGULAMIN ADOPCJI

Umowa Adopcyjna


znajdz nas na FB

IMG_0327-001IMG_0420IMG_0396IMG_0209IMG_0331IMG_0437

Szukamy domu dla około 6 miesięcznego psiaka. Parę dni temu dostaliśmy zgłoszenie ze po wsi biega przestraszony pies który utyka. Oczywiście słyszałam, że próbowali Go złapać ale się nie da... " przygarnelibyśmy ale nie ma jak go złapać"... Nie da się? Jak to się nie da ?? Ok. Psiak złapany a chętnych nagle brak :)
Szczeniak przez pierwsze 30 min był wystraszony później sam nas zaczepiał domagając się głaskania. Pomimo złamanej nogi chce się bawić, gips najchętniej by zjadł a gdyby tylko mógł wariowałby nie zważając na złamanie. Pełny energii, radości, chęci do zabawy i pieszczot. Mały jest pod stałym nadzorem weterynarza. Już teraz szukamy dla niego domu. Jeśli jakimś cudem znajdzie się ktoś kto podejmie się opieki nad nim już teraz pokryjemy wszystkie koszty z tym związane i pomożemy w wizytach w lecznicy.