Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Szukasz pomocy ?
Zadzwoń: 790-63-93-93
Adopcja
„OTO PRZYKŁAD PIĘKNEJ PRZYJAŹNI, GDY WRACASZ DO DOMU I WIESZ, ŻE PO DRUGIEJ STRONIE DRZWI KTOŚ CZEKA.”
Clark Gable
Pensjonat
Pensjonat dla zwierząt „ARKA” jest przystosowany zarówno do zapewnienia opieki dla psów i kotów jak i chomików, świnek morskich, królików, fretek, szczurków, myszek, ptaków, czy rybek.

REZERWACJA: 790 63 93 93

Kwarantanna
Galeria zwiera zdjęcia psów i kotów powyżej 6 miesiąca życia przyjętych do Ośrodka, przebywającyh na kwarantannie. W tym czasie, w przypadku zwierząt "odłowionych" z ulicy czekamy na to, że być może zgłosi się po nie ich właściciel.
Transport
Chcesz zawieźć swojego pupila do lekarza weterynarii, fryzjera, rodziny, czy ulubionego parku? - My zrobimy to z Tobą lub za Ciebie.

TAXI DLA ZWIERZĄT
790 63 93 93

Adopcja

"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego - zasługuje w ogóle na miano domu?"

Mark Twain

REGULAMIN ADOPCJI

Umowa Adopcyjna


znajdz nas na FB

IMG_9599

Diana nadal szuka domu- około półtoraroczna wysterylizowana sunia jest wielkości owczarka niemieckiego, prawdopodobnie została uderzona przez samochód co spowodowało delikatne uszkodzenie miednicy- nie wymagające interwencji chirurgicznej- natomiast jeszcze czasem zdarza się jej utykać. W stosunku do innych psów tolerancyjna. Jeśli widzi znanego jej człowieka zaczepia chcąc się bawić i domaga się uwagi. W przypadku gdy ktoś obcy przechodzi obok ogrodzenia szczeka. Świetnie sprawdzi się zarówno jako pies na podwórko ale również i do domu. Szybko się uczy i jest posłuszna. Sunia jest wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona. Pomożemy w transporcie i zapewnieniu podstawowej wyprawki.
Ps. Sunia jest dużo ładniejsza niż na zdjęciu :)