Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Szukasz pomocy ?
Zadzwoń: 790-63-93-93
Adopcja
„OTO PRZYKŁAD PIĘKNEJ PRZYJAŹNI, GDY WRACASZ DO DOMU I WIESZ, ŻE PO DRUGIEJ STRONIE DRZWI KTOŚ CZEKA.”
Clark Gable
Pensjonat
Pensjonat dla zwierząt „ARKA” jest przystosowany zarówno do zapewnienia opieki dla psów i kotów jak i chomików, świnek morskich, królików, fretek, szczurków, myszek, ptaków, czy rybek.

REZERWACJA: 790 63 93 93

Kwarantanna
Galeria zwiera zdjęcia psów i kotów powyżej 6 miesiąca życia przyjętych do Ośrodka, przebywającyh na kwarantannie. W tym czasie, w przypadku zwierząt "odłowionych" z ulicy czekamy na to, że być może zgłosi się po nie ich właściciel.
Transport
Chcesz zawieźć swojego pupila do lekarza weterynarii, fryzjera, rodziny, czy ulubionego parku? - My zrobimy to z Tobą lub za Ciebie.

TAXI DLA ZWIERZĄT
790 63 93 93

Adopcja

"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego - zasługuje w ogóle na miano domu?"

Mark Twain

REGULAMIN ADOPCJI

Umowa Adopcyjna


znajdz nas na FB

TempIMG_6139IMG_6115

Kolejna ofiara bezmyślnych kłusowników- ostatnio dzięki Waszej pomocy psiak złapany w sidła na Zalesiu wrócił do domu- liczymy, że i ta historia zakończ się happy endem. Ten uroczy psiak utkną zaplątany w metalową linką- nie do końca wiadomo ile czasu spędził unieruchomiony. Podchodząc do Niego najpierw widać było ścianę much a później wystraszonego, wycieńczonego, bezsilnego biedaka. Dzięki szybkiej reakcji wyszedł z tego bez szwanku- ale aż strach pomyśleć jak mogłoby się to skończyć. Liczymy, że zgłosi się Właściciel i zabierze Go do domu- w przeciwnym wypadku będziemy szukać kogoś kto Go zaadoptuje i wynagrodzi wszystko dając dobry- kochający kąt <3 Pomożesz?
Maluch znaleziony w Sufczynie, gm Bircza.