Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Szukasz pomocy ?
Zadzwoń: 790-63-93-93
Adopcja
„OTO PRZYKŁAD PIĘKNEJ PRZYJAŹNI, GDY WRACASZ DO DOMU I WIESZ, ŻE PO DRUGIEJ STRONIE DRZWI KTOŚ CZEKA.”
Clark Gable
Pensjonat
Pensjonat dla zwierząt „ARKA” jest przystosowany zarówno do zapewnienia opieki dla psów i kotów jak i chomików, świnek morskich, królików, fretek, szczurków, myszek, ptaków, czy rybek.

REZERWACJA: 790 63 93 93

Kwarantanna
Galeria zwiera zdjęcia psów i kotów powyżej 6 miesiąca życia przyjętych do Ośrodka, przebywającyh na kwarantannie. W tym czasie, w przypadku zwierząt "odłowionych" z ulicy czekamy na to, że być może zgłosi się po nie ich właściciel.
Transport
Chcesz zawieźć swojego pupila do lekarza weterynarii, fryzjera, rodziny, czy ulubionego parku? - My zrobimy to z Tobą lub za Ciebie.

TAXI DLA ZWIERZĄT
790 63 93 93

Adopcja

"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego - zasługuje w ogóle na miano domu?"

Mark Twain

REGULAMIN ADOPCJI

Umowa Adopcyjna


znajdz nas na FB

IMG_9369IMG_9422IMG_9451IMG_9444IMG_9285IMG_9019IMG_9120

Max- 4-5 letni piesek w typie owczarka. Znaleziony w rowie... Droga prowadząca przez las- kilka kilometrów od najbliższej zabudowy. Zgłoszony jako potrącony przez samochód. Otwarte złamanie... W lecznicy okazało się, że łapa nie została uszkodzona w wyniku potracenia przez auto a przestrzelona. Celowano w serce... Kości pogruchotane. Niestety nie udało się odratować łapy. Pytanie co dalej? Max na chwile obecną ma się dobrze. Ma zapewnioną opiekę weterynaryjną. Przez pierwsze kilka dni było naprawdę ciężko. Dziś- z wdzięcznością możemy powiedzieć ze jest dobrze- nawet bardzo dobrze. Rana zagojona. Piesek samodzielnie chodzi, biega, skacze. Radzi sobie ze schodami. Psów w takiej sytuacji jest wiele. Często jednak ludzie nie wyobrażają sobie, że zwierzak może funkcjonować na trzech łapach. Niezrozumiałe opory psychiczne wynikają z tego, że po pierwsze ludzie nie zdają sobie sprawy, iż pies będzie się normalnie poruszał, a po drugie stawiają siebie w jego sytuacji.Tymczasem zwierzaki świetnie się przystosowują do nowej sytuacji i po dwóch, trzech tygodniach od zabiegu są w dobrej formie. Maks miał dużo szczęścia w nieszczęściu. Aktualnie szukamy dla Niego dobrego domu. Zdajemy sobie sprawę, że nie będzie to łatwe. Liczymy na siłę internetu. Piesek przebywa w Przemyślu ale zorganizujemy transport do domu. Prosimy o pomoc- Maks zasłużył na najlepszy dom na świecie. Jest radosnym pieskiem, ładnie chodzi na smyczy. Może być i w domu i na podwórku. Prosimy także o powstrzymanie niesympatycznych komentarzy typu- po co nam ta "kuternoga"- Max wcale się nie męczy, żyje tak jak inne zwierzaki i że tak samo zasługuje na miłość. Tel w sprawie adopcji: 790639393