Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Szukasz pomocy ?
Zadzwoń: 790-63-93-93
Adopcja
„OTO PRZYKŁAD PIĘKNEJ PRZYJAŹNI, GDY WRACASZ DO DOMU I WIESZ, ŻE PO DRUGIEJ STRONIE DRZWI KTOŚ CZEKA.”
Clark Gable
Pensjonat
Pensjonat dla zwierząt „ARKA” jest przystosowany zarówno do zapewnienia opieki dla psów i kotów jak i chomików, świnek morskich, królików, fretek, szczurków, myszek, ptaków, czy rybek.

REZERWACJA: 790 63 93 93

Kwarantanna
Galeria zwiera zdjęcia psów i kotów powyżej 6 miesiąca życia przyjętych do Ośrodka, przebywającyh na kwarantannie. W tym czasie, w przypadku zwierząt "odłowionych" z ulicy czekamy na to, że być może zgłosi się po nie ich właściciel.
Transport
Chcesz zawieźć swojego pupila do lekarza weterynarii, fryzjera, rodziny, czy ulubionego parku? - My zrobimy to z Tobą lub za Ciebie.

TAXI DLA ZWIERZĄT
790 63 93 93

Adopcja

"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego - zasługuje w ogóle na miano domu?"

Mark Twain

REGULAMIN ADOPCJI

Umowa Adopcyjna


znajdz nas na FB

IMG_6289IMG_6304IMG_6364IMG_6295IMG_6326

Kolejne psie nieszczęście... Szukamy domu stałego bądź tymczasowego... Dostaliśmy zgłoszenie o wyjącej- non stop zamkniętej w stodole suni. Właścicielka tłumaczyła ten fakt strachem przed niechcianą ciążą suczki- najrozsądniejszym dla Niej rozwiązaniem było dożywocie w stodole- dramat !!!- do tego pies o uroczym imieniu Bao Bao na 30 cm łańcuchu w bajorze. Zero wody pitnej- a do jedzenia stara rozgotowana, kwitnąca fasola.
Sunia została wysterylizowana. Psiaki odrobaczone i zaszczepione. Dziś- na wizycie kontrolnej załamałam ręce- Maja nadal w stodole- a psiak w bajorze o tyle, że łańcuch dłuższy...
Właścicielka dobrowolnie odda zwierzęta- niestety nasza próba poprawienia warunków nie przyniosła efektów- nigdy nie przyniesie jeśli Właściciele nie będą współpracować- nie dotrze do Nich, że opieka nad zwierzęciem nie opiera się na prowizorycznym schronieniu i karmieniu resztkami.
Osoby, które chciałyby pomóc proszę o kontakt.