Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Szukasz pomocy ?
Zadzwoń: 790-63-93-93
Adopcja
„OTO PRZYKŁAD PIĘKNEJ PRZYJAŹNI, GDY WRACASZ DO DOMU I WIESZ, ŻE PO DRUGIEJ STRONIE DRZWI KTOŚ CZEKA.”
Clark Gable
Pensjonat
Pensjonat dla zwierząt „ARKA” jest przystosowany zarówno do zapewnienia opieki dla psów i kotów jak i chomików, świnek morskich, królików, fretek, szczurków, myszek, ptaków, czy rybek.

REZERWACJA: 790 63 93 93

Kwarantanna
Galeria zwiera zdjęcia psów i kotów powyżej 6 miesiąca życia przyjętych do Ośrodka, przebywającyh na kwarantannie. W tym czasie, w przypadku zwierząt "odłowionych" z ulicy czekamy na to, że być może zgłosi się po nie ich właściciel.
Transport
Chcesz zawieźć swojego pupila do lekarza weterynarii, fryzjera, rodziny, czy ulubionego parku? - My zrobimy to z Tobą lub za Ciebie.

TAXI DLA ZWIERZĄT
790 63 93 93

Adopcja

"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego - zasługuje w ogóle na miano domu?"

Mark Twain

REGULAMIN ADOPCJI

Umowa Adopcyjna


znajdz nas na FB

IMG_0021IMG_0050IMG_0038

Błagamy o dom dla naszego Dziadziusia... Malutki Staruszek pilnie potrzebuje adopcji. Jak na swój wiek- ok 10 lat ma się dobrze, jest zdrowy- z racji wieku bardzo kiepsko słyszy i widzi. Kieruje się głównie węchem. Czasem śmiało idzie przed siebie a czasem niestety kręci się w kółko... Jest grzeczniutki, spokojny, praktycznie niezauważalny. Obojętny na inne zwierzęta. Liczymy- że ktoś się zlituje i na ostatnie chwile Jego życia podaruje dom... Piesek przebywa w Przemyślu- natomiast zorganizujemy transport do nowego domu.