Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Szukasz pomocy ?
Zadzwoń: 790-63-93-93
Adopcja
„OTO PRZYKŁAD PIĘKNEJ PRZYJAŹNI, GDY WRACASZ DO DOMU I WIESZ, ŻE PO DRUGIEJ STRONIE DRZWI KTOŚ CZEKA.”
Clark Gable
Pensjonat
Pensjonat dla zwierząt „ARKA” jest przystosowany zarówno do zapewnienia opieki dla psów i kotów jak i chomików, świnek morskich, królików, fretek, szczurków, myszek, ptaków, czy rybek.

REZERWACJA: 790 63 93 93

Kwarantanna
Galeria zwiera zdjęcia psów i kotów powyżej 6 miesiąca życia przyjętych do Ośrodka, przebywającyh na kwarantannie. W tym czasie, w przypadku zwierząt "odłowionych" z ulicy czekamy na to, że być może zgłosi się po nie ich właściciel.
Transport
Chcesz zawieźć swojego pupila do lekarza weterynarii, fryzjera, rodziny, czy ulubionego parku? - My zrobimy to z Tobą lub za Ciebie.

TAXI DLA ZWIERZĄT
790 63 93 93

Adopcja

"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego - zasługuje w ogóle na miano domu?"

Mark Twain

REGULAMIN ADOPCJI

Umowa Adopcyjna


znajdz nas na FB

IMG_6618IMG_6629IMG_6684-001IMG_6644IMG_6690

Stempel- hmmm jak by tu zachęcić do adopcji za pomocą kilku słów? Dużo łatwiej by poszło na miejscu- w sumie nawet nie musielibyśmy się zbytnio starać- psiak jest genialny. Jeśli ktoś marzy o dużym psie- grzecznym, posłusznym, towarzyskim, ułożonym- zna nawet kilka podstawowych komend- świetnie chodzi na smyczy to On jest na prawdę strzałem w dziesiątkę. Mięciutka sierść jak u szczeniaczka- mnóstwo energii- ma ok 1.5 roku do 2 lat maksymalnie- mądre, bystre oczka i słooooodkie kłapciate uszka :) Gwarantuje miłość od pierwszego "pogłaskania"