Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Szukasz pomocy ?
Zadzwoń: 790-63-93-93
Adopcja
„OTO PRZYKŁAD PIĘKNEJ PRZYJAŹNI, GDY WRACASZ DO DOMU I WIESZ, ŻE PO DRUGIEJ STRONIE DRZWI KTOŚ CZEKA.”
Clark Gable
Pensjonat
Pensjonat dla zwierząt „ARKA” jest przystosowany zarówno do zapewnienia opieki dla psów i kotów jak i chomików, świnek morskich, królików, fretek, szczurków, myszek, ptaków, czy rybek.

REZERWACJA: 790 63 93 93

Kwarantanna
Galeria zwiera zdjęcia psów i kotów powyżej 6 miesiąca życia przyjętych do Ośrodka, przebywającyh na kwarantannie. W tym czasie, w przypadku zwierząt "odłowionych" z ulicy czekamy na to, że być może zgłosi się po nie ich właściciel.
Transport
Chcesz zawieźć swojego pupila do lekarza weterynarii, fryzjera, rodziny, czy ulubionego parku? - My zrobimy to z Tobą lub za Ciebie.

TAXI DLA ZWIERZĄT
790 63 93 93

Oferta dla gmin

Usługi Techniczno-weterynaryjne „ARKA-vet” zaprasza do współpracy

Nasza oferta obejmuje:

wyłapywanie bezdomnych a także dzikich zwierząt, uciekinierów z niewoli, przesiedlaniem zwierząt z terenów podinwestycyjnych za pomocą specjalistycznego sprzętu z możliwością użycia aplikatura pneumatycznego.
Transport zwierząt w odpowiednio przystosowanym samochodzie
Całodobową opiekę nad zwierzęciem od czasu wyłapania do momentu adopcji, umieszczenie zwierząt w schronisku dla bezdomnych zwierząt.
Zabiegi profilaktyki weterynaryjnej m. in. sterylizacja, kastracja, szczepienia, odrobaczenia, odpchlenia.

Nasza firma jest wstanie wykonywać dla Państwa usługi na najwyższym poziomie.

- Nasi pracownicy (technicy weterynarii, lekarze weterynarii) posiadają długoletnie doświadczenie. Są oni wyposażeni w odpowiedni sprzęt dzięki akcja przebiegnie szybciej i sprawniej. Wszyscy posiadają odpowiednie kwalifikacje i zostali zaszczepieni na wszelkie możliwe choroby odzwierzęce.
- Posiadamy wszelkie zezwolenia na odławianie zwierząt dzikich. 
- Stale współpracujemy z Lecznicami weterynaryjnymi z regionu, mającymi 24 h dyżur lekarski
- Posiadamy wiedze i możliwości jak najszybszego przekazania zwierzęcia bezdomnego do adopcji. W trakcie oczekiwania na adopcje lub w czasie nakazanej przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii kwarantanny jesteśmy wstanie przetrzymać zwierzę w odpowiednich dla niego warunkach
- Współpracujemy z Ośrodkami Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w zakresie przekazania im dzikich i chronionych zwierząt.

Nadmieniam, że zlecenia mogą być przyjmowane bez stałej umowy na czas nieokreślony.
Zapraszamy do współpracy
Tel: 790-639-393