Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Szukasz pomocy ?
Zadzwoń: 790-63-93-93
Adopcja
„OTO PRZYKŁAD PIĘKNEJ PRZYJAŹNI, GDY WRACASZ DO DOMU I WIESZ, ŻE PO DRUGIEJ STRONIE DRZWI KTOŚ CZEKA.”
Clark Gable
Pensjonat
Pensjonat dla zwierząt „ARKA” jest przystosowany zarówno do zapewnienia opieki dla psów i kotów jak i chomików, świnek morskich, królików, fretek, szczurków, myszek, ptaków, czy rybek.

REZERWACJA: 790 63 93 93

Kwarantanna
Galeria zwiera zdjęcia psów i kotów powyżej 6 miesiąca życia przyjętych do Ośrodka, przebywającyh na kwarantannie. W tym czasie, w przypadku zwierząt "odłowionych" z ulicy czekamy na to, że być może zgłosi się po nie ich właściciel.
Transport
Chcesz zawieźć swojego pupila do lekarza weterynarii, fryzjera, rodziny, czy ulubionego parku? - My zrobimy to z Tobą lub za Ciebie.

TAXI DLA ZWIERZĄT
790 63 93 93

Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt
ARKA
Miejsce, w którym spotkały się miłość do zwierząt, potrzeba ich zrozumienia, troski,i harmonijnego współistnienia z absolutnie każdym gatunkiem.
czytaj dalej
WITAMY w „ARKA-vet”
arkavet.pl
Agnieszka
Narożnowska
Jesteśmy po to, aby zapewnić komfort zwierzakom i pomóc ich opiekunom rozwiązywać rozmaite problemy.

Nasi specjaliści zajmują się profesjonalną opieką, nasi fachowcy pomogą zatroszczyć się zarówno o codzienne, jak i wyjątkowe potrzeby zwierzaków, a wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam robić to wszystko, zapewniając podopiecznym pełnię szczęścia i bezpieczeństwo. Zespół ArkaVet to pracujący z pasją, doświadczeni lekarze i technicy weterynarii.