Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Szukasz pomocy ?
Zadzwoń: 790-63-93-93
Adopcja
„OTO PRZYKŁAD PIĘKNEJ PRZYJAŹNI, GDY WRACASZ DO DOMU I WIESZ, ŻE PO DRUGIEJ STRONIE DRZWI KTOŚ CZEKA.”
Clark Gable
Pensjonat
Pensjonat dla zwierząt „ARKA” jest przystosowany zarówno do zapewnienia opieki dla psów i kotów jak i chomików, świnek morskich, królików, fretek, szczurków, myszek, ptaków, czy rybek.

REZERWACJA: 790 63 93 93

Kwarantanna
Galeria zwiera zdjęcia psów i kotów powyżej 6 miesiąca życia przyjętych do Ośrodka, przebywającyh na kwarantannie. W tym czasie, w przypadku zwierząt "odłowionych" z ulicy czekamy na to, że być może zgłosi się po nie ich właściciel.
Transport
Chcesz zawieźć swojego pupila do lekarza weterynarii, fryzjera, rodziny, czy ulubionego parku? - My zrobimy to z Tobą lub za Ciebie.

TAXI DLA ZWIERZĄT
790 63 93 93

Transport zwierząt

Chcesz zawieźć swojego pupila do lekarza weterynarii, fryzjera, rodziny, czy ulubionego parku - My zrobimy to z Tobą lub za Ciebie.

Oferujemy przewóz zwierząt w odpowiednio przystosowanym samochodzie z klatka wyłożona specjalną antypoślizgową matą zapewniającą komfort podróży.
Problem z niechętnymi taksówkarzami i brakiem swojego pojazdu został rozwiązany. Zapewniamy bezpieczny przejazd nie tylko na terenie miasta ale także po wcześniejszym ustaleniu dłuższe wycieczki.

Taxi dla zwierząt można zamówić o każdej porze dnia i nocy, 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu 790639393.